050-2025014 
 
דף הבית >> כתובות מודפסות

כתובה מודפסת:

למה כתובה מודפסת?
הדפסה איכותית
הזהבה
מחירון
האם הכתובה כשרה?
האם אפשר להוסיף נוסח חופשי לכתובה האורתודוכסית?
ייעוץ ועזרה בניסוח!
כתובה מותאמת אישית לבני הזוג.

חדש וכדאי לדעת - את כל עיצובי הכתובות המודפסות ניתן להזמין גם כהזמנות לחתונה.
 
כתובה_1
P01 כתובה -
זוג טווסים
כתובה_2
P02 כתובה - סחלבים
כתובה_3
P03 כתובה -  תימנית עתיקה
כתובה_4
P04 כתובה -
 
 איטלקית עתיקה
כתובה_5
P05 כתובה -
פרחי אביב
כתובה_6
P06 כתובה -  ציפורי אהבה
כתובה_7
P07 כתובה -
קשת פרחים
כתובה_8
P08 כתובה -  מסגרת ורדים
כתובה_9
P09 כתובה - פרחונית כחולה
כתובה_10
P10 כתובה - שבעת המינים
כתובה_11
P11 כתובה - רקפות
כתובה_12
P12 כתובה - פרחונית אדומה
כתובה_13
P13 כתובה - אירוסים
כתובה_14
P14 כתובה -
שדה פרחים
כתובה_15
P15 כתובה -
בסימן
כתובה_16
P16 כתובה - פרחונית ירוקה
כתובה_17
P17 כתובה - פרחונית עתיקה
כתובה_18
P18 כתובה -
כתום פרחוני
כתובה_19
P19 כתובה - ירושלים עגולה
כתובה_20
P20 כתובה -
אמנון ותמר

למה כתובה מודפסת?

הכתובה המודפסת מאפשרת גמישות רבה הן במחיר והן בזמינות. יחד עם זאת עיצוב הכתובות הוא מקורי ואיכות ההדפסה מעולה.
 
חזרה
 

הדפסת כתובה איכותית

דומה לכתובות בעבודת היד, גם כאן אני מתעקשת על הטוב ביותר. כאשר מזמינים כתובה מודפסת חשוב לשים לב לאיכות ההדפסה – איכות הנייר ואיכות הדיו.
הדפסה שאינה עשויה מהחומרים הטובים ביותר תאבד במהירות את יופייה ולאורך שנים אף תדהה, לכן אני מדפיסה את הכתובות שלי על פי הזמנה בלבד, במדפסת המיוחדת להדפסת עבודות אומנות.
ההדפסה נעשית על נייר מיוחד המותאם לעבודות כאלו – נייר כותנה עבה (350 גר'), בעל טקסטורה וללא חומצה (נייר כותנה ללא חומצה נקרא גם נייר ארכיוני - נייר השומר על תכונותיו ואינו מתקלקל או מצהיב לאורך עשרות שנים).
לדיו חשיבות מכרעת הן לאיכות הצבע והן ליכולת שלו לשמור על איכות זו לאורך שנים. אני משתמשת בדיו מקורי של Epson בשם Ultrachrom המבטיח שרידות ועמידות גבוהים.
שילוב של נייר איכותי ודיו איכותי מבטיח שהכתובה תשמור על איכותה לפחות 75 שנה!! (בתנאי פנים בלבד). לשם השוואה – הדפסת לייזר מתחילה לאבד את צבעיה לאחר שנה אחת בלבד!!
מה הטעם לקנות כתובה שלאחר מספר שנים תראה דהויה וללא צבעים?!
שירות חדש: הדפסה על קלף אמיתי - עור (המשמש לכתיבת ספרי תורה, תפילין ומזוזות) - אותה הדפסה איכותית, הפעם על הקלף המקורי (עליו אני מכינה את עבודת היד). קלף העור בו אני משתמשת הוא העור המשובח ביותר , בעל מרקם מיוחד המעניק לכתובה נופך עתיק ואוטנטי. צבע הקלף הבהיר מבליט ומדגיש את הצבע והאיור. העור חזק יותר מנייר ולכן נשמר טוב יותר לאורך השנים. הדפסה על עור מבטיחה מסמך מיוחד ואוריגינלי אשר ילווה אתכם ואת משפחתכם במשך מאות שנים, וישמש כזיכרון לדורות.

חזרה 
 

הזהבת כתובה

בעיצוב של חלק מהכתובות משולב צבע זהב. הדפסת זהב לעולם לא תשתווה להזהבה בעבודת יד, לכן, לאחר הדפסת הכתובה, אני מזהיבה בעבודת מכחול עדינה את החלקים אשר אמורים להיות מוזהבים. ההזהבה בנוסף להדפסה האיכותית משתלבות יחדיו ויוצרות כתובה מהודרת ומרהיבה.

הזהבה בעלה זהב אמיתי - 23 קרט: שימוש בעלי זהב אמיתיים - 23 קרט, בטכניקת הדבקה ייחודית, בעבודת יד עדינה ומדויקת מעניק לכתובה מראה זוהר ויוקרתי הבולט מיד לעין כל. עלי הזהב אינם דוהים ואינם נשחקים ומוסיפים לכתובה ערך אמנותי נוסף ומראה מושלם. מומלץ בחום!!!

 חזרה

מחירון כתובה

את כל הכתובות ניתן להדפיס בשני גדלים, בהדפסה על נייר או על קלף אמיתי - עור (עליו כותבים את ספרי התורה והמזוזות). כל הכתובות יכולות להגיע ללא הזהבה, בהזהבה בצבע זהב, או הזהבה בעלי זהב 23 קרט.

 

הדפסה קטנה - 42 על 31 ס"מ (מעט גדול יותר מנייר A3)

  כתובה
מחיר

 
1. הדפסה קטנה על נייר 430 ש"ח
2. הדפסה קטנה על נייר + הזהבה בצבע זהב 570 ש"ח
3. הדפסה קטנה על נייר + הזהבה בעלי זהב 23 קרט 930 ש"ח
4. הדפסה קטנה על קלף 850 ש"ח
5. הדפסה קטנה על קלף + הזהבה בצבע זהב 990 ש"ח
6. הדפסה קטנה על קלף + הזהבה בעלי זהב 23 קרט 1250 ש"ח

הדפסה גדולה - 55 על 40 ס"מ

  כתובה
מחיר

 
1. הדפסה גדולה על נייר 590 ש"ח
2. הדפסה גדולה על נייר + הזהבה בצבע זהב 790 ש"ח
3. הדפסה גדולה על נייר + הזהבה בעלי זהב 23 קרט 1190 ש"ח
4. הדפסה גדולה על קלף 990 ש"ח
5. הדפסה גדולה על קלף + הזהבה בצבע זהב 1190 ש"ח
6. הדפסה גדולה על קלף + הזהבה בעלי זהב 23 קרט 1490 ש"ח

♦ כל המחירים בשקלים וכוללים מע"מ.
♦ ייתכנו שינויים קלים בגודל הכתובות בין כתובה לכתובה

חזרה

האם הכתובה כשרה?

הכתובה אינה מסמך דתי אלא מסמך מסורתי, לכן גם נשים יכולות לכתוב כתובה. כתובה כשרה היא כתובה שאין בה טעויות בנוסח ובכתיבה. אני מבטיחה את תקינותה ואת כשרותה של הכתובה על יד אישור הנוסח, לאחר כתיבתו, אתכם ועם הרב המחתן. אישור כפול זה מבטיח את כשרותה ותקינותה של הכתובה!

חזרה
 

האם אפשר להוסיף נוסח חופשי לכתובה האורתודוכסית?

הדבר תלוי ברב המחתן. גם במידה והרב אינו מסכים אתם יכולים ליצור מסמך ניפרד שיבטא את אהבתכם ולקרוא אותו מיד לאחר סיום טקס הנישואין.

חזרה
 

ייעוץ ועזרה בניסוח!

בטקס קונסרבטיבי, רפורמי או אזרחי מנסחים בני הזוג את הכתובה בעצמם. בטקסים אלו הכתובה מהווה ברית, הבטחה, חוזה אהבה אשר לאורו ועל פי עקרונותיו תעצבו את חייכם המשותפים. זוהי אחריות גדולה וכלל לא קלה, אבל מניסיון אישי- שווה להתאמץ, לנסות ולנסח לבד, להתחייב, להוציא דברים מהלב.

מעט השראה יכולה להפוך לעזרה גדולה, הקליקו כאן ומיד תקבלו מספר דוגמאות מ"אוסף ניסוחי הכתובות של שירי"- חוברת ייחודית עם מגוון רחב של נוסחי כתובה. בפגישה אישית עימי אשמח להציג בפניכם את האוסף המלא, לעזור בניסוח, בהגהה, עד לתוצאה המושלמת.
טקס אורתודוקסי- בטקס זה הנוסח הוא נתון וקבוע, ניתן לקבלו ברבנות או ישירות מהרב עורך הטקס. לאחר הכתיבה נשלח הטקסט לאישור סופי על ידי הרב.

חזרה
 

כתובה מותאמת אישית לבני הזוג

כל כתובה מודפסת על פי הזמנה בלבד. אפשר לשלב בכתובה כל נוסח והוא מותאם אישית, כך שיופיעו בו שמותיכם, מקום החתונה, תאריך וכל פרט אחר שידרש. ברשותי אוסף גדול של נוסחים המתאימים לכל טקס. בפגישה עימי אשמח לעזור ביעוץ לניסוח הנוסח הסופי.
רוצים לחשוב על הנוסח לפני הפגישה? כיתבו לי ואשלח לכם מגוון נוסחים.


כתובה – מאז ועד היום

מה זו כתובה?

כתובה היא כתב התחייבות משפטי בו מתחייב הבעל בפני אשתו, במעמד החופה, לדאוג לפרנסתה, סיפוק כל צרכיה וכלכלתה. במקור נכתבה הכתובה על ידי חכמי בבל בארמית – השפה המדוברת באותה תקופה על ידי בני ישראל. באותה תקופה למגזר הנשי לא היו מעמד וזכויות, וכתיבת כתובה הייתה רעיון מתקדם ביותר, אשר בא לדאוג לזכויותיהן של הנשים ולהגן עליהן בחוק. לא ניתן לגרש את האישה וחייבים לדאוג לכל מחסורה גם לאחר מות בעלה. זו גם הסיבה למנהג הקיים שעל משמרת כתובה זו ממונים הורי הכלה, אשר יעשו הכל כדי לשמור ולדאוג לשלום בנותיהן ולמעמדן.

סוגים שונים של כתובה

  • כתובה אורתודוקסית- מסורתית: זוהי כתובה בה משתמשים זוגות המתחתנים בטקס אורתודוקסי דרך הרבנות (יותר מ-80% מטקסי הנישואין בישראל). כתובה זו היא בעלת נוסח קבוע בשפה הארמית ומהווה מסמך משפטי ומחייב.
     
  • כתובה קונסרבטיבית או כתובה רפורמית- כתובה בה נעשה שימוש כאשר עורכים טקס חתונה קונסרבטיבי או רפורמי. זוהי כתובה שוויונית ומתקדמת, ובה מוצגת מחויבות הדדית בין בני הזוג, כיאה להלכי הרוח והערכים על פיהם אנו חיים בעידן המודרני. מעין חוזה אהבה והצהרת כוונות לגבי חייהם המשותפים בעתיד. כתובה זו מנוסחת על ידי בני הזוג, כאשר ישנם נוסחים מקובלים אשר ניתן להיעזר בהם ולשאוב מהם השראה.
     
  • כתובה לטקס נישואין אזרחי- כתובה זו משמשת זוגות אשר מבחירה או מאילוץ עורכים טקס נישואין אזרחי. גם נוסח כתובה זה הוא שוויוני ובני הזוג מחליטים בעצמם מהם התכנים אשר יכתבו בה.

מי יכול לכתוב כתובה?

כתובה היא לא מסמך קדוש (כמו ספרי תורה, מזוזות ותפילין), ולכן כל אחד יכול לכתוב ולצייר כתובה. צריך לשים דגש שהנוסח יהיה ברור וקריא ויקבל את אישור הרב אשר עורך את הטקס, בעיקר בטקס נישואין אורתודוקסי. כתובה אורתודוקסית יכולה להיפסל על חודה של אות ולכן חשוב מאד לשים על כך דגש ולקבל מראש את אישורו של הרב, זאת כדי שלא יתעוררו בעיות במעמד החתימה ביום החתונה.

כתובה מעוצבת

כיום, יותר ויותר זוגות מעוניינים להכין כתובה המעוצבת במיוחד עבורם, על פי טעמם האישי ובקשותיהם המיוחדות. אם פעם נהגו לקפל את הכתובה לאחר טקס הנישואין ולהצפינה בארון, הרי היום הפכו הכתובות לפריט יודאיקה אופנתי אותו תולים בגאווה על קיר בבית. בני הזוג מבינים כי כתובה היא מסמך רב משמעות, מזכרת מרגשת מהיום החשוב בחייהם, אשר תישאר עימם ותלווה אותם ואת משפחתם הלאה במהלך חייהם המשותפים.

חזרה

 
                        שירי לנצר: סטודיו: 077-7025014 • נייד: 050-2025014 • פקס: 077-5558657 • מייל: shiri.art1@gmail.com

דף הבית
 I כתובות עבודת יד I כתובות מודפסות I ברכות ימי נישואין I תודות I פרסומים וקישורים I צור קשר I עברית I אנגלית שיתופי פעולה | מאמרים
 

לייבסיטי - בניית אתרים