top of page

תקנון האתר

בעל אתר

אתר זה נמצא בבעלות ומופעל על ידי שירי לנצר. מסמך זה קובע את התנאים וההגבלות שבהם ניתן להשתמש באתר ובשירותיו כפי שהם מוצעים על ידינו. אתר זה מציע למבקרים: מוצרי קליגרפיה אמנותיים - כתובות, ברכות ואמנות מקורית - © כל הפריטים עוצבו על ידי שירי לנצר. על ידי כניסה לאתר האינטרנט - www.ketubah.co.il -  ושימוש בו או בשירותים הניתנים על ידינו, הנך מסכים לכל תנאי השירות, כפי שמעודכנים על ידינו מעת לעת לפי העניין. יש לבדוק בדף זה באופן קבוע כדי להתעדכן בכל שינוי שביצענו בתנאי השירות.

 

פרטיות

אתר www.ketubah.co.il כפוף למדיניות הפרטיות של www.wix.com. להלן קישור -

https://www.wix.com/about/privacy

 

כללי

גישה לאתר זה מותרת על בסיס זמני. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להוריד או לתקן את השירותים הניתנים באתר ללא הודעה מוקדמת. לא נהיה אחראים אם מסיבה כלשהי אתר זה אינו זמין בכל עת או לתקופה כלשהי. מעת לעת אנו עשויים להגביל את הגישה לחלקים מסוימים או לכל חלקי האתר.

 

אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים ("האתרים המקושרים") אשר אינם מופעלים על ידי www.ketubah.co.il. אין לנו שליטה על אתרים מקושרים ואיננו מקבלים אחריות עליהם, לתוכנם או לאובדן ו/או נזק אשר עלול להיגרם למישהו מהשימוש בהם. השימוש באתרים המקושרים יהיה כפוף לתנאי השימוש והשירות הכלולים בכל אתר שכזה.

 

איסורים

אסור להשתמש לרעה באתר זה. אין: לבצע או לעודד עבירה פלילית; להעביר או להפיץ וירוס, טרויאני, תולעת, פצצה לוגית או כל חומר אחר שהוא זדוני, מזיק מבחינה טכנולוגית, תוך הפרת אמון או בדרך פוגעת ומטרידה בכל צורה שהיא; לפגוע ולחבל בכל היבט של השירות; להשחית נתוני דטה; לגרום מטרד למשתמשים אחרים; לפגוע בזכויותיו הקנייניות של אדם אחר; לשלוח כל חומר פרסומי או קידום מכירות שאינו מבוקש, המכונה בדרך כלל "דואר זבל"; או לנסות להשפיע על הביצועים או הפונקציונליות של מתקני מחשבים או גישה אליהם דרך אתר זה. הפרת הוראה זו תהווה עבירה פלילית ו- www.ketubah.co.il תדווח על כל הפרה כזו לרשויות אכיפת החוק, תעביר ותחשוף להם את זהותך.

 

אנו לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק שיגרם כתוצאה מהתקפה על השרתים, וירוסים או חומר טכנולוגי מזיק אחר העלול להדביק את ציוד המחשב, תוכנות המחשבים, הנתונים או החומר הקנייני האחרים שלך בגלל השימוש שלך באתר זה או להורדת של כל חומר שפורסם באתר, או באתר כלשהו המקושר אליו.

 

בעלות על קניין רוחני, זכויות יוצרים ולוגואים

זכויות הקניין הרוחני של תוכנה ותוכן  (כולל תמונות וצילומים) המוצעות לרשותך באתר זה או באמצעותו, נותרות קניינה של שירי לנצר ומוגנות על ידי חוקים וזכויות יוצרים ברחבי העולם. כל הזכויות הללו שמורות על ידי שירי לנצר. ניתן לאחסן, להדפיס ולהציג את התוכן המסופק אך ורק לשימוש אישי. אין רשות לפרסם, לתפעל, להפיץ או לשכפל בכל דרך, בכל פורמט כלשהו, כל תוכן או תמונות שנמסרו לך או שקיימים באתר זה ואין רשות להשתמש בתוכן המופיע באתר או שנשלח אלייך בכל הקשר מסחרי או עסקי.

משלוחים:

מוצרי מדף יישלחו עד 7 ימי עסקים מרגע קבלת התשלום בצירוף מספר מעקב. (למעט הזמנות מיוחדות ועבודות יד).

כל המוצרים נארזים באריזה קשיחה, על מנת שיגיעו ליעדם בבטחה. אנא ודאו כי סיפקתם כתובת מדויקת ומלאה, כולל מיקוד, כדי שנוכל לשלוח אליכם את ההזמנה בביטחה ובהקדם האפשרי.

 

שילוח בישראל:

1. דואר שליחים – 50 ₪. (לא יגבה תשלום עבור דואר שליחים בקנייה מעל 500 ₪) מגיע עד כתובת המזמין תוך 48 שעות מזמן השליחה. (באחריות חברת המשלוחים).

 

תושבי אילת, יהודה ושומרון יקבלו את המשלוח בדואר רשום.

 

שילוח לחו"ל:

משלוחים לחו"ל יעשו באמצעות חברת פדקס. מחיר יינתן בעת ההזמנה בזמן הזנת הכתובת.

 

איסוף עצמי: 

ניתן לאסוף עצמאית מהסטודיו בגבעת עדה, ללא עלות, בכל ימות השבוע, בתיאום טלפוני מראש. 050-2025014 

 

בהזמנת מוצר ממוסגר, מומלץ ביותר לבחור באופציית האיסוף העצמי או בדואר שליחים מהיר, על מנת להוריד את רמת הסיכון של הפגיעה בתמונה. אריזת המוצר נעשית תוך הקפדה מירבית על שלום התמונה, אך אין ביכולתי להתחייב לשלמות המסגרת במשלוח רגיל.

 

בהזמנת עבודת יד אישית מומלץ לבחור באופציית האיסוף העצמי.

בכל שאלה ניתן ליצור קשר בווטסאפ/טלפון: 050-2025014 

או במייל shiri.art1@gmail.com

 

מדיניות החזרות

ניתן להחזיר מוצרים תוך 14 יום מתאריך ביצוע העיסקה, כאשר הם באריזתם המקורית, אינם פגומים והוכח כי לא נעשה בהם שימוש. הלקוח יקבל זיכוי מלא של כספו למעט דמי המשלוח.

המוצרים באתר מיוצרים תוך הקפדה על איכותם, אם בכל זאת נפגמו תוך כדי המשלוח

לבית הלקוח, יוחלפו מיידית וללא תשלום.

מתנות אשר אינן מוצרי מדף, המיוצרות במיוחד עבור הלקוח ועל פי הזמנתו ואישורו, לא ניתן יהיה להחזיר ולקבל עבורן זיכוי.

 

חשוב לדעת שצבעים עלולים להראות מעט שונים במסכים שונים. ההדפסות של המוצרים הן איכותיות ביותר והתוצאה הסופית דומה לאיור המקורי. חתימת המים המופיעה על האיור באתר, לא תופיע במקור.

 

בכל שאלה ניתן ליצור קשר: 050-2025014 או במייל shiri.art1@gmail.com

 

אחריות ושיפוי

www.ketubah.co.il  לא ישא בשום אחריות או חובה, תחת כל עילה משפטית בנוגע  לאחד או יותר מאלה: בגין נזק, הפסד, הוצאה או אובדן כלשהם, ישירים או עקיפים, משניים, מיוחדים או תוצאתיים, ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט (להלן ביחד: "נזקים"), הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא לאתר או למידע בו, ובכלל כך כל נזק שיגרם כתוצאה מכל כשל, שגיאה, חוסר זמינות, אי דיוקים, השמטות, התיישנות, חוסר עדכון, השמטה, מחיקה, פגם, איחור או עיכוב של כל פעולה או העברת נתונים, נזקי חומרה ו/או תוכנה הנובעים מווירסים כלשהם (לרבות כל נזק לציוד הקצה של המשתמש), נתק תקשורת כלשהו, גניבה, השמדה, קיום גישה בלתי חוקית הנוגעים, לאתר ולמידע בו או הזמין באמצעותו, או לשירותים והמוצרים המופיעים באתר או לשירותים או המוצרים המוצעים על ידי www.ketubah.co.il  או הצדדים הקשורים ו/או בקשר לכל שינוי או שימוש בנתונים ובמידע המצויים באתר ו/או כל התנהגות, לרבות פוגעת ו/או בלתי חוקית, של משתמשים אחרים ו/או צדדים שלישיים כלשהם. 

 

מיילים ותכנים לקידום מכירות

הנך מסכים לקבל מעת לעת הודעות וחומרים פרסומיים מאתנו, בדואר, בדוא"ל או בכל דרך ליצירת קשר אשר תספק לנו (כולל מספר הטלפון שלך לשיחות או הודעות). אם אינך מעוניין לקבל חומרי קידום מכירות או הודעות אלו - אנא פשוט הודע לנו בכל עת.

 

פרטי יצירת קשר

www.Ketubah.co.il

Shiri.art1@gmail.com

נייד: 972-50-2025014+

פקס: 972-77-5558657+

משלוחים
bottom of page