050-2025014 
 
דף הבית >> הסכם קדם נישואין / ממון

לשם מה עלינו לחתום על הסכם ממון או על הסכם לכבוד הדדי?

דווקא בשעה זו של אהבה, אחדות ואמון הדדי – קודם הנישואין – היא המתאימה ביותר לניסוח הסכמים לכבוד הדדי ולחלוקת ממון, כך שבשעת מצוקה יוכלו בני הזוג להסתייע בהם.
עלינו להכיר בכך שבשעת משבר אמון, חס ושלום, קשה מאוד להגיע להסכמה או להבנה אף לגבי דברים פעוטים. דווקא בני הזוג היודעים שיחסיהם מוסדרים בהסכמים בעלי תוקף משפטי (מצב שאינו כך בנוגע לכתובה המסורתית), חיים את חייהם בשקט ובבטחה. בידיעה שגם לעת משבר יש ביניהם הסכמות עקרוניות שנקבעו בשעה של אמון ואהבה, יש כדי להרגיע מתחים העלולים להיווצר במהלך חיי הנישואין.

ההסכם לכבוד הדדי והסכם הממון עוצבו וגובשו לאחר מחשבה רבה על ידי צוות מומחים ברשותם של הרב אלישיב קנוהל והרב דוד בן זזון.
הסכמים אלו טובים ונכונים לכל הזוגות הנישאים בכל סוג של טקס נישואין, ומאושרים הן על ידי הרבנות והן על ידי משפטנים בכירים.
 
את ההסכמים ניתן להוריד בחינם אך חשוב להדגיש כי את מעמד החתימה יש לבצע במעמד אחד מין הגורמים הבאים: בית הדין הרבני, בית הדין לענייני משפחה או נוטריון. (אין להשתמש בהסכמים אלו לשימוש מסחרי).


קישורים:

♦  מחברי ההסכם
 ♦  מה בערכה

 ♦  מאמר - הכתובה והסכמי קדם נישואין (מומלץ מאוד לקריאה)
 ♦  מכתב לבני הזוג
 ♦  מכתב לרב
 ♦  ההסכם
 ♦  הסכם באנגלית


מאמרים אלו מוצגים על ידי תוכנת Acrobat reader. להלן קישור להורדת התוכנה מאתר Adobe.

הסכמי ממון בין בני זוג
עריכת הסכמים לחיים משותפים, הסכמי נישואין וממון
ע"י עורכת דין ומגשרת במשפחה מוסמכת
אווה שדה ענבר, עו"ד
0507744835, 0778841224
www.megasheret.co.il

 
                        שירי לנצר: סטודיו: 077-7025014 • נייד: 050-2025014 • פקס: 077-5558657 • מייל: shiri.art1@gmail.com

דף הבית
 I כתובות עבודת יד I כתובות מודפסות I ברכות ימי נישואין I תודות I פרסומים וקישורים I צור קשר I עברית I אנגלית שיתופי פעולה | מאמרים
 

לייבסיטי - בניית אתרים